Apie bendrovę

„Kauno tiltai" yra didžiausia transporto infrastruktūros statybos bendrovė Baltijos šalyse. Nuo savo veiklos pradžios 1949 metais bendrovė pastatė daugiau kaip 100 tiltų ir viadukų, nutiesė ir rekonstravo daugelį kelių visoje Lietuvoje.

Augant bendrovei plėtėsi ir jos veiklų portfelis. Šiandien jame ne tik kelių ir tiltų statybos projektai, bet ir daugelis kitų: tunelių, geležinkelių, oro uostų, vandens uostų infrastruktūros statyba, inžinerinių ir energetikos tinklų įrengimas, statybinių medžiagų gamyba, sąvartynų statyba.

Per metus bendrovė vykdo iki 300 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų, nuo visiškai smulkių objektų iki didžiausių transporto infrastruktūros statinių Lietuvoje. Jų kokybei užtikrinti „Kauno tiltai“ turi sertifikuotą laboratoriją, kurios tyrimų išvados yra pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje.

Iš viso bendrovėje dirba apie 1000 darbuotojų, iš jų daugiau nei 200 aukštos kvalifikacijos transporto infrastruktūros statybos inžinierių.

Nuo 2011 m. balandžio 19 d. „Kauno tiltai" yra infrastruktūros statybos įmonių grupės „Trakcja", veikiančios Lenkijoje ir Lietuvoje, dalis.

Pagrindinis „Trakcja" akcininkas „Comsa Corporación" yra antra pagal dydį Ispanijos geležinkelių infrastruktūros statybos bendovė ir viena iš TOP 50 Europos statybų bendrovių. „Comsa Corporación" grupė, turinti daugiau 125 metų patirtį daugiausia dirba infrastruktūros, statybos, inžinerinių sistemų, aplinkosaugos, transporto ir logistikos, koncesijų ir atsinaujinančios energijos šaltinių srityse.