Kelių statyba

Bendrovė tiesia ir rekonstruoja magistralinius, krašto, rajoninės ir vietinės reikšmės kelius, miestų gatves. Tiesia pėsčiųjų ir dviračių takus, įrengia skverus, automobilių stovėjimo aikšteles. Bendrovė nutiesė Kauno miesto aplinkkelius, automagistralę Vilnius- Kaunas (100 km), dirbo autostrados Kaunas- Klaipėda (200 km) statybose, nutiesė didžiąją dalį tarptautinės reikšmės kelio „Via Baltica".

Projektai

Baltijos pr. ir Šilutės pl. sankryžos rekonstrukcija Klaipėdoje

Pradžia: 2020 m. rugsėjo mėn. Pabaiga: 2023 m. balandžio mėn. Vertė: 30,5 mln. eurų
Pagrindinis projekte darbas - rekonstruoti esamą žiedinę sankryžą į kelių lygių nauja sankryžą, pastatant dvi estakadas. Apačioje, po jomis, senoji žiedinė sankryža bus rekonstruota į „turbo“ žiedą su naujomis konstrukcijomis prieigose, bei atraminėmis sienomis dėl pločio trūkumo. Būsimais pokyčiais siekiama atskirti tranzitinius srautus nuo miesto srautų taip išvengiant varginančių eismo spūsčių. »

Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 rekonstravimas

Pradžia: 2020 m. kovo mėn. Pabaiga: 2021 m. rugpjūčio mėn. Vertė: 21 mln. eurų
Šis projektas susideda iš 5 dalių, tai yra penki rekonstruotini ruožai skirtinguose rajonuose. Bendras rekonstruojamo kelio ilgis siekia 85 km. AB „Kauno tiltai“ vykdo darbus keturiuose iš penkių ruožų, arba 55,5 km ilgio ruože Kauno, Kaišiadorių, Trakų ir Vilniaus rajonuose. »

Kauno miesto Ateities plento kapitalinis remontas

Pradžia: 2018 m.sausio mėn. Pabaiga: 2019 m. rugpjūčio mėn. Vertė: 4 mln. eurų
Nuo Amalių pervažos iki miesto ribos einančios beveik 4 km ilgio gatvės atnaujinimas yra svarbi vystomo Kauno Pietrytinio aplinkkelio projekto dalis. Šiuo projektu suremontuota ne tik gatvės danga, tačiau ir įvažų dangos, taip pat šalia gatvės įrengti pėsčiųjų takai, trinkelėmis iškloti keleivių laukimo aikštelės. Ateities plentas išplatintas: nuo Amalių pervažos iki sankryžos su Taikos prospektu suprojektuotos 3 eismo juostos, o nuo šios sankryžos iki Kauno miesto ribos – 4 eismo juostos. (Foto: Kauno m. savivaldybės). »
Visi projektai »