Mechanizatorių rengimas

Pastaraisiais metais transporto infrastruktūros statybos įmonės susiduria su inžinerinio profilio, ypač mechanizatorių trūkumu rinkoje. Kelių statybos mašinas ir mechanizmus puikiai valdžiusi vyresnioji karta užleidžia vietą jaunimui, o mokymo įstaigos jau keleri metai neruošia kelių statybos mašinų operatorių. Todėl AB „Kauno tiltai“ vadovybė ėmėsi iniciatyvos sukurti ir įgyvendinti specialų mechanizatorių rengimo projektą.

AB „Kauno tiltai“ drauge su partneriu VšĮ „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru“ sukūrė mechanizatorių rengimo projektą – neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą „Kelių statybos mašinų operatorius“. 2019 m. kovo mėnesį „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre“ vykusius 6 savaičių trukmės kursus baigė 1-oji grupė, 25 darbuotojai.

Mokymo programos nauda:

  • Įgyti SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojų specialybę gali visi norintieji – esami ir potencialūs transporto infrastruktūros sektoriaus darbuotojai, mūsų partneriai, subrangovai, konkurentai.
  • Bendradarbiaudami su darbo rinkos mokymo centru, mokome tai, ką geriausiai patys išmanome – tai karjeros ir papildomų kompetencijų įgyjimo galimybė.
  • Į mokymo programą integruota ne tik specifinės žinios ir praktiniai mokymai, bet ir  inovatyvių technologijų valdymas.

Visi norintys įgyti SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojų specialybę, susisiekite su „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru“ tel. (85) 269 74 55 arba el.paštu: info@mokymas.eu. Susidarius reikiamam mokymų grupės žmonių skaičiui, galėsite sėkmingai baigti šią programą. AB „Kauno tiltai“ darbuotojams mokymo programa finansuojama bendrovės lėšomis.

Su šiuo projektu AB „Kauno tiltai“, dalyvaudami Personalo valdymo profesionalų asociacijos inicijuotame „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkurse, pateko tarp finalininkų ir užėmė antrąją vietą. Pranešimas apie tai, kaip AUG(in)TI(s) dalijantis buvo pristatytas 2019 m. gegužės 14 dieną kasmetinėje konferencijoje Motivated@work ir įvertintas ne tik komisijos, bet ir renginio dalyvių.