Apie bendrovę

„Kauno tiltai“ yra didžiausia transporto infrastruktūros statybos bendrovė Baltijos šalyse. Nuo savo veiklos pradžios 1949 metais bendrovė pastatė daugiau kaip 200 tiltų ir viadukų, nutiesė ir rekonstravo daugelį kelių visoje Lietuvoje.

Augant bendrovei plėtėsi ir jos veiklų portfelis. Šiandien jame ne tik kelių ir tiltų statybos projektai, bet ir daugelis kitų: tunelių, geležinkelių, oro uostų, vandens uostų infrastruktūros statyba, inžinerinių ir energetikos tinklų įrengimas, statybinių medžiagų gamyba, sąvartynų statyba.

Per metus bendrovė vykdo iki 300 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų, nuo visiškai smulkių objektų iki didžiausių transporto infrastruktūros statinių Lietuvoje. Jų kokybei užtikrinti „Kauno tiltai“ turi sertifikuotą laboratoriją, kurios tyrimų išvados yra pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje.

Iš viso bendrovėje dirba virš 1000 darbuotojų, iš jų virš 200 aukštos kvalifikacijos transporto infrastruktūros statybos inžinierių.

Nuo 2011 m. balandžio 19 d. „Kauno tiltai“ yra infrastruktūros statybos įmonių grupės „Trakcja PRKil S.A.“, veikiančios Lenkijoje ir Lietuvoje, dalis.

Pagrindinis „Trakcja PRKil S.A.“ akcininkas „COMSA Corporación“ yra didžiausia nekotiruojama Ispanijos statybos ir inžinerijos grupė. Daugiau nei 125 metų patirtį turinti bendrovė daugiausia dirba geležinkelių infrastruktūros, statybos, inžinerinių sistemų, techninės priežiūros ir paslaugų, taip pat technologijų, atsinaujinančios energijos šaltinių ir aplinkosaugos srityse. Daugiau nei 8000 darbuotojų turinti grupė veikia 24 šalyse, jos metinė apyvarta viršija milijardą eurų.