Akademija

   PRIIMK IŠŠŪKĮ „AKADEMIJA@KAUNOTILTAI GOES MINECRAFT"!

Veža MineCraft? Siūlome dvigubą OHO – sujungti šios žaidimų platformos fantastiškas galimybes ir    ambicingas kelių inžinerijos vizijas.

Apie ką viskas? Įsivaizduok, kad turi neribotus horizontus kurti, statyti, tiesti, plėsti, įrengti gatves, kelius, geležinkelių linijas, tiltus, viadukus, oro ar vandens uostus, rausti tunelius, žiedines sankryžas bei rūpintis erdvių apšvietimu. Visa tai ir dar daugiau atskleisk MineCraft pasaulyje kartu su savo bičiuliais, dalyvaudamas konkurse Akademija@Kaunotiltai goes MineCraft!

TAISYKLĖS:

Nusprendėte priimti iššūkį? Puiku. Užregistruokite savo komandą (komandos pavadinimas, dalyvių vardai ir pavardės, amžius) el. paštu akademija@kaunotiltai.lt, gaukite patvirtinimą ir pasiraitokite rankoves.
Darbą atlieka ir pateikia 3-4 moksleivių komanda, ji gali būti ir mišrių klasių. Galimos dvi alternatyvos: video ir reprezentatyvi statinio nuotrauka arba bent 5 statiniai objekto kadrai iš visų pusių (vienu ar kitu atveju – privalote siųsti mp4 formatu: jei tai yra statiniai failai (jpeg/png), juos reikia sudėti į animaciją). AB „Kauno tiltai“ iš pateiktų produktų rinks vieną komandą nugalėtoją, įrodžiusią savo sumanumą ir kūrybingumą. Vertinsime sprendimų sudėtingumą, originalumą ir pristatymą.

Savo komandos darbą atsiųskite el. paštu akademija@kaunotiltai.lt iki balandžio 16 d. (imtinai). Pažadame, jog pralaimėjusių nebus, o geriausio projekto autoriai balandžio 23 d. bus apdovanoti vertingu AB „Kauno tiltai“ įsteigtu prizu.

Dėmesio, pasiruošti, statome!
Su geriausiais mūzos ir įkvėpimo linkėjimais –

 

 

KVIEČIAME DALYVAUTI RENGINYJE „Rinkis kelią, ne takelį 2018"

„Rinkis kelią, ne takelį 2018“ – pirmą kartą AB „Kauno tiltai“, Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kelių katedros organizuojamas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Kauno miesto bei Kauno regiono mokyklų 9-11 ar 1-3 gimnazijos klasių moksleivius pusės dienos trukmės iššūkiui, siūlančiam ne tik smagiai, naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, įveikti orientacinių užduočių trasą, kautis „Protmūšio“ ringe, bet ir iš arčiau susipažinti su perspektyvia kelių inžinerijos specialybe.

Jei norite prisijungti prie šios iniciatyvos, registruokitės adresu: kristina.bielskiene@edu.ktk.lt iki balandžio 6 d. (imtinai).

Sąlygos:

  1. Surenkama 10 moksleivių komanda – 5 dalyvaus orientacinėse varžybose, likusieji penki – protmūšio viktorinoje „Šimtmečio kelio statiniai“, jie taip pat pristatys atliktus namų darbus. Komandos rinks taškus, kurie bus sumuojami kaip bendras kolektyvo rezultatas.
  2. Namų darbai – įdomia, originalia forma parengti ir pristatyti  savo krašto esantį arba buvusį unikalų kelią ar kelio statinį, pastatytą per visą šalies valstybingumo šimtmetį (1918-2018).
    Formatas: Microsoft PowerPoint, video ar kt.; trukmė – iki 3 min.
  3. Orientacinių varžybų trasoje, sekdami užduočių eiliškumą, aplankysite 10 punktų. Kiekvienam iš jų bus priskirta užduotis, kuriai išspręsti galėsite pasitelkti išmaniuosius įrenginius.
  4. Laimėtojai pelnys vertingų AB „Kauno tiltai“ ir Kauno technikos kolegijos įsteigtų prizų, be to, visi dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
  5. Mokytojams, skyrusiems savo laiko, palaikiusiems ir palydėjusiems dalyvius, bus išduodami pažymėjimai.

Išsami renginio programa čia:

Pastabos:

Už vaikų saugų elgesį gatvėse, viešosiose erdvėse atsako juos lydintys pedagogai.
Moksleiviai bus fotografuojami bei filmuojami viešame renginyje, o iliustracijos publikuojamos socialinėje erdvėje, žiniasklaidos priemonėse.

Turite klausimų? Mielai atsakysime: Regina Motienė, regina.motiene@edu.ktk.lt,  mob. tel. nr. 8 699 44575.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Akademija@Kauno Tiltai” ties kelius tarp mokslo ir verslo

Globalioje žinių ir inovacijų ekonomikoje dideliu greičiu keičiasi mūsų visų vartojimo įpročiai, kasdienė rutina, poreikiai, net vertybės. Keičiasi ir verslo vaidmuo – pažangios bendrovės šiandien nebegali apsiriboti vien tiesioginių savo veiklos funkcijų vykdymu. Versle neišvengiamai konkuruojame jau ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Didžiausia konkurencija šiandien vyksta tikrai ne dėl žaliavų ar kitų fizinių išteklių – vertingiausiu verslo kapitalu tampa žmonės ir jų idėjos.

Programos „Akademija@Kauno Tiltai” vizija gimė matant, kad pažanga ir inovacijos kuriasi ten, kur verslas ir mokslas sujungia savo idėjinį ir žmogiškąjį potencialą bendro tikslo vardan.  AB „Kauno tiltai“ – rinkos lyderė Lietuvoje, tad poreikį pritraukti geriausius jaunuosius talentus, sukurti jiems motyvuojančias darbo sąlygas ir užtikrinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą jaučiame itin stipriai. Ugdyti būsimus įmonės darbuotojus ir suteikti studentams galimybę perimti geriausias praktines žinias – vienas esminių „Akademija@Kauno Tiltai” tikslų.

Vienas iš esminių, bet tikrai ne vienintelis. „Akademija@Kauno Tiltai” apjungia iki šiol mūsų vykdytus mokslo projektus ir naujas iniciatyvas į vieną platformą, kurioje kartu su švietimo ir mokslo institucijomis ieškosime ateities inžinerinių sprendimų. Tikime, kad tai atvers naujas galimybes kelių infrastruktūros sektoriaus modernizavimui Lietuvoje. Tuo pačiu tikime, kad „Akademija@Kauno Tiltai” savo pavyzdžiu įrodys, kad inžineriniai mokslai – įdomus, kūrybiškas ir puikią karjerą žadantis pasirinkimas jaunuoliams, norintiems kurti savo ateitį.

„Akademija@Kauno Tiltai” veikloje bendrovė dalyvaus savanoriškai. Kiti programos partneriai – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno technologijos kolegija ir Baltijos pažangių technologijų institutas.

Tarp svarbiausių programos „Akademija@Kauno Tiltai” veiklų – stipendijų mokslo tiriamiesiems darbams skyrimas, galimybė studentams atlikti praktiką bendrovėje ir gauti vertingos informacijos iš AB „Kauno tiltų” ekspertų, partnerių konsultavimas dėl studijų programų tobulinimo, savanoriškas dalyvavimas įvairiuose mokslo populiarinimo projektuose, inžinerinių specialybių pristatymas mokyklose ir pan.

Bendradarbiaudami su Baltijos pažangių technologijų institutu ir jo remiama mokslo populiarinimo internetine televizija „Mokslo sriuba" AB „Kauno tiltai" drauge su partneriais parengė „Įdomiosios inžinerijos" rubriką, kuri sudėtingą inžinerijos pasaulį pristato įdomiai, suprantamai ir populiariai.

Norinčius prisidėti prie „Akademija@Kauno Tiltai” veiklos, prašome savo pasiūlymus ir idėjas siųsti el. adresu akademija@kaunotiltai.lt.