Akademija

 

2021 metų sezono „Akademija@KaunoTiltai” inicijuotas nuotolinių užsiėmimų ciklas „Game of Roads” gegužės mėnesio pabaigoje, po kone 4 mėnesių, pasiekė finišo tiesiąją!

14-ka pasimatymų, 14-ka skirtingų temų apie transporto infrastruktūros sritis, taikomas technologijas ir naujoves. Bėgte papasakotos temos, virtualiai „pasivaikščiota” po mūsų įgyvendinamus objektus, nufilmuotus 360 technologija, viktorina bei prizai-siurprizai.

Jaučiamės laimingi ir dėkingi, kūrybingi ir viltingi, kad viskas bus gerai su mūsų jaunąja karta ir kelininkų ateitimi 🙂

 

„Akademija@Kauno Tiltai ties kelius tarp mokslo ir verslo

Globalioje žinių ir inovacijų ekonomikoje dideliu greičiu keičiasi mūsų visų vartojimo įpročiai, kasdienė rutina, poreikiai, net vertybės. Keičiasi ir verslo vaidmuo – pažangios bendrovės šiandien nebegali apsiriboti vien tiesioginių savo veiklos funkcijų vykdymu. Versle neišvengiamai konkuruojame jau ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Didžiausia konkurencija šiandien vyksta tikrai ne dėl žaliavų ar kitų fizinių išteklių – vertingiausiu verslo kapitalu tampa žmonės ir jų idėjos.

Programos „Akademija@Kauno Tiltai” vizija gimė matant, kad pažanga ir inovacijos kuriasi ten, kur verslas ir mokslas sujungia savo idėjinį ir žmogiškąjį potencialą bendro tikslo vardan.  AB „Kauno tiltai“ – rinkos lyderė Lietuvoje, tad poreikį pritraukti geriausius jaunuosius talentus, sukurti jiems motyvuojančias darbo sąlygas ir užtikrinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą jaučiame itin stipriai. Ugdyti būsimus įmonės darbuotojus ir suteikti studentams galimybę perimti geriausias praktines žinias – vienas esminių „Akademija@Kauno Tiltai” tikslų.

Vienas iš esminių, bet tikrai ne vienintelis. „Akademija@Kauno Tiltai” apjungia iki šiol mūsų vykdytus mokslo projektus ir naujas iniciatyvas į vieną platformą, kurioje kartu su švietimo ir mokslo institucijomis ieškosime ateities inžinerinių sprendimų. Tikime, kad tai atvers naujas galimybes kelių infrastruktūros sektoriaus modernizavimui Lietuvoje. Tuo pačiu tikime, kad „Akademija@Kauno Tiltai” savo pavyzdžiu įrodys, kad inžineriniai mokslai – įdomus, kūrybiškas ir puikią karjerą žadantis pasirinkimas jaunuoliams, norintiems kurti savo ateitį.

„Akademija@Kauno Tiltai” veikloje bendrovė dalyvaus savanoriškai. Kiti programos partneriai – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno technologijos kolegija ir Baltijos pažangių technologijų institutas.

Tarp svarbiausių programos „Akademija@Kauno Tiltai” veiklų – stipendijų mokslo tiriamiesiems darbams skyrimas, galimybė studentams atlikti praktiką bendrovėje ir gauti vertingos informacijos iš AB „Kauno tiltų” ekspertų, partnerių konsultavimas dėl studijų programų tobulinimo, savanoriškas dalyvavimas įvairiuose mokslo populiarinimo projektuose, inžinerinių specialybių pristatymas mokyklose ir pan.

Bendradarbiaudami su Baltijos pažangių technologijų institutu ir jo remiama mokslo populiarinimo internetine televizija „Mokslo sriuba“ AB „Kauno tiltai“ drauge su partneriais parengė „Įdomiosios inžinerijos“ rubriką, kuri sudėtingą inžinerijos pasaulį pristato įdomiai, suprantamai ir populiariai.

Norinčius prisidėti prie „Akademija@Kauno Tiltai” veiklos, prašome savo pasiūlymus ir idėjas siųsti el. adresu akademija@kaunotiltai.lt.