Akademija

KVIEČIAME DALYVAUTI RENGINYJE „Rinkis kelią, ne takelį 2019"

„Rinkis kelią, ne takelį 2019“ – tradicija tampantis AB „Kauno tiltai“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuojamas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Kauno miesto bei Kauno regiono mokyklų 9-11 ar 1-3 gimnazijos klasių moksleivius pusės dienos trukmės iššūkiui, siūlančiam ne tik spręsti įvairiausius galvosūkius, atlikti eksperimentus, kautis proto mūšio ringe, bet ir iš arčiau susipažinti su perspektyvia kelių inžinerijos specialybe.

 Jei norite prisijungti prie šios iniciatyvos, registruokitės adresu: Registruokitės adresu: https://forms.gle/VFSzy2PTGhmXePCX8  iki balandžio 8 d. (imtinai).

 

Išsami renginio programa čia:

Sąlygos:

1. Dalyvauja 5-ių moksleivių komandos, kurios taip pat pristatys atliktus namų darbus.

2. Namų darbai - parengti svajonių objekto savo pristatymo filmuką, kuris truktų ne ilgiau, nei  2 min.

3. Dalyvausite „Inžinerijos galiūnų“ proto mūšyje kovose, kur galėsite pademonstruoti savo kelių ir inžinerijos žinias. Vėliau Kauno technikos kolegijoje spręsite galvosūkius, kurių metu susipažinsite su kelių tiesimu, naudojama technika ir inžinerijos paslaptimis.

4. Laimėtojai pelnys vertingų AB „Kauno tiltai“ ir Kauno technikos kolegijos įsteigtų prizų, be to, visi dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

5. Mokytojams, skyrusiems savo laiko, palaikiusiems ir palydėjusiems dalyvius, bus išduodami pažymėjimai.

Pastabos:

  • Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o medžiaga pasidalinsime su žiniasklaida ir socialiniuose tinkluose. Perspėkite mus, jei kuris nors mokinys ar jo (-s) tėvai tam prieštarauja.
  • Už vaikų saugų elgesį atsako juos lydintys pedagogai.

Turite klausimų? Mielai atsakysime: Regina Motienė, regina.motiene@edu.ktk.lt,  mob. tel. nr. 8 699 44575.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Akademija@Kauno Tiltai” ties kelius tarp mokslo ir verslo

Globalioje žinių ir inovacijų ekonomikoje dideliu greičiu keičiasi mūsų visų vartojimo įpročiai, kasdienė rutina, poreikiai, net vertybės. Keičiasi ir verslo vaidmuo – pažangios bendrovės šiandien nebegali apsiriboti vien tiesioginių savo veiklos funkcijų vykdymu. Versle neišvengiamai konkuruojame jau ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Didžiausia konkurencija šiandien vyksta tikrai ne dėl žaliavų ar kitų fizinių išteklių – vertingiausiu verslo kapitalu tampa žmonės ir jų idėjos.

Programos „Akademija@Kauno Tiltai” vizija gimė matant, kad pažanga ir inovacijos kuriasi ten, kur verslas ir mokslas sujungia savo idėjinį ir žmogiškąjį potencialą bendro tikslo vardan.  AB „Kauno tiltai“ – rinkos lyderė Lietuvoje, tad poreikį pritraukti geriausius jaunuosius talentus, sukurti jiems motyvuojančias darbo sąlygas ir užtikrinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą jaučiame itin stipriai. Ugdyti būsimus įmonės darbuotojus ir suteikti studentams galimybę perimti geriausias praktines žinias – vienas esminių „Akademija@Kauno Tiltai” tikslų.

Vienas iš esminių, bet tikrai ne vienintelis. „Akademija@Kauno Tiltai” apjungia iki šiol mūsų vykdytus mokslo projektus ir naujas iniciatyvas į vieną platformą, kurioje kartu su švietimo ir mokslo institucijomis ieškosime ateities inžinerinių sprendimų. Tikime, kad tai atvers naujas galimybes kelių infrastruktūros sektoriaus modernizavimui Lietuvoje. Tuo pačiu tikime, kad „Akademija@Kauno Tiltai” savo pavyzdžiu įrodys, kad inžineriniai mokslai – įdomus, kūrybiškas ir puikią karjerą žadantis pasirinkimas jaunuoliams, norintiems kurti savo ateitį.

„Akademija@Kauno Tiltai” veikloje bendrovė dalyvaus savanoriškai. Kiti programos partneriai – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno technologijos kolegija ir Baltijos pažangių technologijų institutas.

Tarp svarbiausių programos „Akademija@Kauno Tiltai” veiklų – stipendijų mokslo tiriamiesiems darbams skyrimas, galimybė studentams atlikti praktiką bendrovėje ir gauti vertingos informacijos iš AB „Kauno tiltų” ekspertų, partnerių konsultavimas dėl studijų programų tobulinimo, savanoriškas dalyvavimas įvairiuose mokslo populiarinimo projektuose, inžinerinių specialybių pristatymas mokyklose ir pan.

Bendradarbiaudami su Baltijos pažangių technologijų institutu ir jo remiama mokslo populiarinimo internetine televizija „Mokslo sriuba" AB „Kauno tiltai" drauge su partneriais parengė „Įdomiosios inžinerijos" rubriką, kuri sudėtingą inžinerijos pasaulį pristato įdomiai, suprantamai ir populiariai.

Norinčius prisidėti prie „Akademija@Kauno Tiltai” veiklos, prašome savo pasiūlymus ir idėjas siųsti el. adresu akademija@kaunotiltai.lt.