Tiltų ir viadukų statyba

Bendrovė stato ir rekonstruoja tiltus, viadukus bei estakadas. 2010 m. bendrovės darbuotojai, rekonstruodami Jakų žiedinę sankryžą, pastatė ilgiausią - 610 metrų - estakadą Lietuvoje. Antrąją ilgiausią šalyje estakadą - 380 metrų ilgio - bendrovė pastatė 2008 m. 2015 m. eismui atidarytas rekonstruotas Panemunės tiltas Kaune, jungiantis Panemunę ir Žemuosius Šančius.

Projektai

Naujojo viaduko Jonavoje (Žeimių g.) statybos

Pradžia: 2020 m. rugpjūčio mėn. Pabaiga: 2021 m. birželio mėn. Vertė: 2,26 mln. eurų
Pėsčiųjų tiltas per judrią Žeimių gatvę sujungs gyvenamąjį Kosmonautų rajoną ir kitoje gatvės pusėje esančius Jonavos sporto areną, Joninių slėnį, miesto stadioną bei šioje vietoje taip pat planuojamą statyti baseiną. Pėsčiųjų ir dviračių tiltą projektavo UAB „Šiltas namas“, statinio techninę priežiūrą vykdo „Projektai ir Co“. Projekte numatyta, kad tilto ilgis sieks 61 metrą, juo galės judėti pėstieji ir dviratininkai, numatytos prieigos neįgaliesiems.

Tiltas per Nerį kelyje A1 ties Kleboniškiu

Pradžia: 2020 m. sausio mėn. Pabaiga: 2021 m. rugsėjo mėn. Vertė: 32,34 mln. eu
Įgyvendinant šį projektą bus pastatytas tiltas per Nerį, viadukas per Jonavos gatvę ir jungiamasis kelias. Taip pat bus atskirti skirtingo greičio režimo transporto srautai, nes vietinis transportas bus nukreiptas jungiamuoju keliu į Lapes, o magistrale turėtų važiuoti tranzitinis transportas. Vykdant šį projektą vairuotojai galės naudotis A. Meškinio (Kleboniškio) tiltais, bet bus įrengti įspėjamieji ženklai apie vykdomus darbus. 2020 metais suplanuota įrengti tilto atramas ir užtraukti plieninę perdangą ant atramų. Tuo tarpu 2021 metais numatyta užbetonuoti tilto monolitinę gelžbetonio perdangą ant metalinių sijų, taip pat vykdyti hidroizoliacijos, asfalto klojimo darbus, specialistai rūpinsis kitais apdailos darbais bei aplinkos sutvarkymu. »

Kauno Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) viadukas

Pradžia: 2019 m. birželio mėn. Pabaiga: 2020 m. rugpjūčio mėn. Vertė: 6,9 mln. eurų
Įrengta skirtingų lygių sankryža su monolitinės perdangos viaduku ir jungiamuoju keliu. Per beveik metus trukusius darbus buvo įrengtas žiedas ir naujas kelias, sujungęs išvažiavimą iš Narėpų iki viaduko, o viadukas su atraminėmis sienomis nuo šiol skirtas išvažiavimui iš LEZ teritorijos, nekertant pagrindinio A6 kelio. Sankryžos teritorijoje atnaujinti ryšių, elektros, dujų tinklai, įrengiama lietaus vandens nuvedimo sistema bei drenažas, kelio sankasos ir dangų konstrukcijos, galiausiai – rekonstruotas buvęs kelio apšvietimas ir sumontuotas naujasis. Sankryžoje taip pat buvo įrengtos eismo saugumui užtikrinti skirtos priemonės: kelio ženklai, horizontalusis ženklinimas, atitvarai, rekonstruojamas pėsčiųjų takas, statoma pėsčiųjų saugumo tvorelė. »
Visi projektai »